Наші роботи

Звяжіться з нами

aventos-hf.jpg

Aventos від BLUM вирішення проблеми з верхніми шафками відкривається верх.

Шафи, які відкриваються вгору - цю фразу дуже часто доводиться чути при оформленні замовлення зокрема кухні

Як правило при виборі комплектуючих для цих шафок упускається, і людина оформляє замовлення, визначає фурнітуру на свій розсуд, зокрема це:

 
Газова стійка

Ліфт газовий призначений для плавного підйому і утримання у відкритому стані дверей, що відкриваються вгору. Класифікується в залежності від допустимого навантаження на шток ліфта, яка вимірюється в ньютонах в межах від 50N (легка двері) до 220N (важкі двері), при цьому враховується, довжина двері. Маркування часто присутній на самому ліфті. заслуговують довіри: linken, sammet, hafele.

 
Демо стійка

Стійка 'Демо' призначена для підйому і утримування дверей відкриваються вгору, а також може використовуватися для дверей, що відкриваються вниз. На відміну від газового ліфта біля стійки 'Демо' існує фіксація двері в певному положенні, а сила утримання дверей регулюється шестигранним ключиком в центральній частині стійки 'Демо'. Існують аналоги в дешевих і дорогих виробниках. Виходячи з практики не найвдаліший механізм для дверей :)

 
Юніор

Меблевий підйомник юніор найпростіший і економний варіант, буває лівий і правий, для використання цього підйомника петлі не потрібні. Складна регулювання, незовсім ергономічна форма, не повне відкривання, в загальному одні мінуси.

Так, це добра економія коштів і не дуже приємна сітуація при використанні таких шаф в повсякденні!

На цій сторінці представлено фот та декілька відео з використанням механізмів серії Aventos підйомний механізм від виробника меблевої фурнітури Blum, на данний час це краще що існує серед механізмів для підйому двері вгору. Ергономічний дизайн, плавне відкриття, безшумне закривання, варіація для різноманітних фасадів, в загальному тільки одні плюси, один тільки мінус це ціна механізму.

vestrum_15845
vestrum_15846
vestrum_15847
vestrum_15848
vestrum_15849
vestrum_15850

Всі підйомні механізми даної серії підкорять Вас в крайній простоті їх використання: легко відкриваються, зупиняються в будь-якому положенні і закриваються м'яко та тихо, завдяки blumoution - іноваційному механізму доводу дверей від BLUM. До переваг варто також віднести довговічність і високу надійність. Внизу представлена демонстрація роботи цього чудового механізму, також по посиланню Servo-drive можно переглянути роботу цього механізму в поэднанні з єлектричним приводом.

Aventos дійсно потрібна річ на Вашій кухні, ми як виробники меблів рекомендуємо його!