Наші роботи

Звяжіться з нами

На сьогоднішній день компанія VESTRUM вже більше 19 років займається виготовленням меблів за індивідуальним замовленням.

Завдяки багаторічному досвіду і команді професіоналів меблі виготовлені нашою компанією, є присутнім у багатьох квартирах, будинках а так же офісах і торгових павільйонах м Чернігів, Київ, Славутич і багатьох інших містах Чернігівської та Київської області.

Як ми знаємо, замовити або купити меблі можна в будь-якому меблевому салоні, інтернет магазині і т. Д, але так само знаємо і те, що ціна диктує якість, а нерозуміння клієнта призводить до дуже похмурим наслідком і розчарувань.

Ми працюємо на результат, тому звернувшись до нас за меблями Ви гарантовано отримуєте не тільки увагу дизайнера до Ваших потреб щодо вироби, а й в остаточному підсумку хороший результат при встановленому бюджеті.

Всі меблі виготовлені нашою компанією виготовляються з урахуванням особистих смаків і побажань клієнта! А впорається з важкими завданнями від виміру до установки, а також при моделюванні і виготовленні меблів допоможуть Вам наші кращі фахівці!

Ми гарантуємо: якісні меблі, хорошу вартість і бездоганний сервіс.

Ми намагаємося бути кращими, тому замовивши один раз меблі в нашій компанії Ви залишаєтеся нашим клієнтом надовго.

Ми щиро віримо в те, що меблі замовлені в нашій компанії буде служити Вам довго і вірно, приносячи радість і задоволення на протязі всього терміну служби. VESTRUM Меблі - меблі, яка наповнять затишком кожен будинок!!!