Наші роботи

Звяжіться з нами

Попередня заявка

Попередню заявку можна оформити зателефонувавши по одному з телефонів: 073 300 6633, 073 500 3090, або або відправити лист нам на пошту mail.vestrum@gmail.com. На цьому етапі наші співробітники проконсультують Вас по термінах виготовлення, умов оплати, доставки та інших питань, що цікавлять щодо меблів.

В окремих випадках, можливо дізнатися орієнтовну вартість меблів.

Чорновий замір

На другому етапі відбувається домовленість про чорновому вимірі вироби в місці де воно буде розташоване. У випадку з кухнями, вбудованими меблями і комплексними рішеннями - це є язковою умовою для визначення точної вартості замовлення.

Вибрати матеріали можна у нас в офісі, салоні, а також вони будуть присутні у дизайнера на виїзді. Якщо у Вас вже є підготовлені креслення бажаної меблів (які можна нам надати, як в паперовому так і в електронному вигляді) - робота спрощується і вартість виробу можна отримати виходячи з наданих даних.

Ближче до термінів здачі вироби буде зроблений остаточний (так званий чистової) завмер, щоб освіжити ять по виготовленнясайту замовлення, а також виключити можливі труднощі, пріутствующіе на момент чорнового виміру, в більшості, пов`язані з ремонтами приміщень де буде встановлюватися меблі.

Погодження матеріалів, укладання договору, внесення передоплати

Наступним етапом є промальовування меблів, вибір матеріалів, розрахунок остаточної вартості виробу, твердження термінів здачі замовлення.

Як правило остаточна вартість сильно не відрізняється від попередньої, а іноді залишається такою-ж. Зміна вартості може бути пов`язано або з великим періодом між попередніми прорахунками, або з заміною матеріалу на більш дешевий або дорогий, а також з вибором інших комплектуючих.

Після соглосованія всіх моментів виготовлення, відбувається підписання договору та внесення передоплати на виготовлення меблів.

Ми беремо передоплату на виготовлення меблів в межах 60-75%, більш точний відсоток передоплати залежить від вартості матеріалів.

Закупівля матеріалів.

Після внесення передоплати, відбувається закупівля матеріалів на виготовлення меблів. Закуповується сировина, комплектуючі, витратні матеріали, після чого вони відправляються на склад, де будуть чекати початку терміну виготовлення. Справа в тому, що всі замовлення виготовляються в порядки надходження (закдюченія договору і внесення передоплати) і поки чергу замовлення не прийде, матеріал буде находтся на складі. Якщо з якихось причин замовлення знаходиться в черзі відкладається (наприклад - ви не встигли з ремонтом), на його місце висувається наступний у списку йде по порядку.

Клієнт на даному етапі виробництва, не приймає ніякої участі.

Виготовлення замовлення

І ось підійшов термін виготовлення замовлення. В першу чергу, майстер зв'язується з клієнтом по телефону, для уточнення інформації про готовність місця де проводитиметься збірка вироби. Якщо все добре і місце підготовлено (зроблений ремонт, є доступ), відбувається остаточний (чистової) завмер меблів.

У цей момент в останній раз можна зробити невеликі (дрібні) коригування за розмірами виготовляється меблів. Після чого на замовлення створюються робочі креслення.

Далі, матеріал зі складу та креслення передаються в цех на виробництво, та починається процес виготовлення меблів.

Доставка, установка, остаточний розрахунок

Перед відвантаженням клієнту, ми ретельно перевіряємо виріб на правильність складання, відповідність розмірів і наявність дефектів, шляхом попереднього складання меблів прямо в цеху. Убіді, що все добре, починається підготовка до відправки кінцевого споживача.

Наступним кроком ми зв'язуємося з клієнтом і домовляємося про день установки і часу доставки вироби. Після доставки, розвантаження і занесення вироби, підходить етап установки.

Складно сказати, скільки часу буде відбуватися установка, все зводитися до багатьом факторам які впливають на її тривалість: такі як обсяг роботи, складність вироби, важкодоступність в місці установки і тд. Тому клієнтам рекомендуємо виділити як мінімум один день на установку вироби (присутнім або дати доступ до місця установки).

Важливо зауважити, що установка вироблятися в будні і несвяткові дні, так як процес установки.

Остаточний розрахунок проводиться після відвантаження вироби клієнту, в день установки. Якщо платіж здійснюється за безготівковим розрахунком, статок суми по виробу повинен знаходитися на рахунку виконавця на момент установки. Гарантія на обслуговування та виробу становить від 12 до 18 місяців.

Додаткова інформацію можна отримати за телефонами:

(+38) 073 300 66 33 (+38) 073 500 30 90