Наші роботи

Звяжіться з нами

20210430_164031.jpg

КРАЩИЙ З МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ВАШОЇ СТІЛЬНИЦІ!

Кожного з нас в якійсь мірі хвилює питання екологічності того чи іншого матеріалу, особливо якщо справа стосується вибору матеріалу для облаштування власного будинку. На сьогоднішній день тема штучного каменю більш ніж актуальна, поговоримо про те, як використовувати цей матеріал в меблевій індустрії. Почнемо з того, а що ж все таки являє собою штучний камінь, що це взагалі таке? І як цей матеріал можна використовувати у себе вдома?

Все дуже просто!

Штучний камінь це як правило композитний матеріал, до складу якого входять як мінеральні речовини так і акрилові смоли, а також різноманітні колірні пігменти. Процес виробництва штучного каменю є не тільки дуже трудомістким і високотехнологічним, а й відбувається в стерильних умовах. Простіше кажучи, смоли з барвниками перемішуються до однорідної в'язкого стану, а потім піддаються формуванню і нарешті застигають, набуваючи повноцінний вид. Після чого готовий пласт такого матеріалу вже можна використовувати в своїх цілях. Він широко застосовується у виготовленні кухонних стільниць, мийок, підвіконь, елементів меблів ванної кімнати, а також в мед. установах, салонах краси, готелях, ресторанах, офісах і т.д.

Штучний камінь є міцним матеріалом імітує текстуру натурального каменю. Він не токсичний, він не має пористу структуру, і тому є водонепроникним. Він не вбирає барвників і хімікатів, він практичний, естетичний, його можна назвати довговічним матеріалом, оскільки він з легкістю піддається реставрації !!!

А найголовніше, він не вимагає спеціального догляду.

vestrum_16877
vestrum_16875
vestrum_16876
vestrum_16874

І тільки один істотний недолік - це цінова політика! Сам матеріал і вироби з нього досить дорогі, і не кожен може собі це дозволити, але погодьтеся, ціна більш ніж виправдана якщо врахувати, що штучний камінь служить вірою і правдою своєму господареві не одне десятиліття.