Наші роботи

Звяжіться з нами

preview

Торговельна марка Vestrum

Короткий опис довгого шляху...

Час плине дуже швидко, все міняється, по всьому світу відбуваються переміни. Ситуація з короновірусом, карантинами а наразі з агресією "сусідів" до нашої улюбленої України.

Зараз дуже тяжкий час для нашої держави, частина наших спеціалістів знаходиться в ЗСУ, захищає Україну, а ми в тилу продовжуємо працювати та всіми силами намагаємося допомогати армії і ми віримо, що перемога не за горами та все з часом налагодиться. 

Ми, виробники меблів, як всі, хто надає будя-які послуги та живе своєю справою, прагнемо одного, жити в щасливій та заможній країні, виробляти гарну продукцію, надавати нашим клієнтам найкращі послуги.

І ми до цого йдемо, хоча в теперешній час це дуже тяжко, як фізично так і психологічно.

Наразі ми можемо назвати себе виробником меблів, який може надати своїм клієнтам обширний  спектр послуг, з виготовлення меблів будь якоі складності і все це завдяки сплаченому колективу та  спеціалістам різноманітних сфер, завдяки яким ми виготовляємо корпусні меблі, стільниці з акрилового камню, стенові панелі, частину мякких меблів, надаємо послуги з 3D дизайну інтерьерів. А ще, ми фарбуємо меблі високоякісними фарбами в професійній камері. Все це дозволяє нам відкинути кількість неяківсної продукції чи роботи, яку нам довелося б замовляти у когось. 

Ми швидко вчимося, та слідкуємо за тенденціями дизайну не тільки в Україні а і в усьому світі. 

Наразі ми перевели наш сайт на українську мову, щоб вам було більш зручніше користуватися ним. Тепер наш домен має більш коротку назву, а ми власну торгову марку. І все це завдяки вам, дорогі клієнти, вашим приємним відгукам, вашому відношенню.

Ми в свою чергу і надалі намагатимося, бути для вас опорою в виборі тільки найкращого дизайну та якісних меблів.  Дякуємо що ви вважаєте нас найкращими. Нам це дуже приємно. 

Ми подолаємо все! Перемога за нами! Слава Україні!

З повагою колектив Vestrum™